Bu sayfayı yazdır

Hakkımızda

Öğeyi Oyla
(12 oy)

Kuruluş tarihimiz olan 1985 yılından bu yana DUYSEL TİC. LTD. ŞTİ, hizmet verdiğimiz sektörün sağlık ile ilgili olması nedeniyle, ticari kaygılardan önce bizden yardım bekleyen insanlara ve onlara verilen servise her zaman önem vermiştir. Bugüne kadar bu amacın dışına çıkmadan hizmetine devam etmektedir.

 

Duysel İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi'ndeki çalışmalar, Uzman Odyolog Ebru Kösemihal yönetiminde tamamen akademik bir anlayışla  yürütülmektedir.

 

Merkezin tanı ünitesinde yenidoğan bebekler dahil, çocuk ve yetişkinlere işitme testi yapılmaktadır. 

 

İşitme cihazı kullanan çocukların yanı sıra, koklear implant sistemi yerleştirilmiş olan çocukların da eğitimi ve implant programlaması yapılmaktadır. İşitme kayıplı çocuklar, eğitim programı içinde işitme teknolojisinin en son ürünlerinden yararlanmaktadırlar.

 

Firma olarak sloganımız; Duyarak Mutlu Olun.

 

Duysel'in felsefesinde sorumluluk, sadece işitme cihazının satılması ile sınırlandırılmamış, aksine, satılan cihazın doğru uygulanması, bakım ve onarımının kısa sürede ve eksiksiz olarak yapılması ve hastalara en yüksek verimi sağlama hedefiyle genişletilmiştir. Bu sorumluluğun gereği gibi yerine getirilmesi, işitsel tanının doğru konmasına ve işitme yeteneğini yeniden kazanmada izlenmesi gereken yöntemin uzmanlarca belirlenmesine bağlıdır.

 

Okunma 17002 defa