Duysel'in Öncelikleri

Öğeyi Oyla
(0 oy)

ÖNCE İNSAN:

DUYSEL, işitme kayıplıya “müşteri” değil, insan olarak bakar. Kişinin çözülmesi gereken bir derdi olduğunu; bu dertten kurtulmak için bilgili ve becerikli bir uzmana, işine yarar bir cihaza ve destek alması gereken güvenilir bir kuruma ihtiyaç duyduğunu bilir. DUYSEL bu ihtiyaçları karşılamayı hedeflemektedir.

BİLİMSEL KAYGI:

DUYSEL bilimsel çalışmaya öncelik verir. Uzmanlarının akademik ve bilimsel faaliyetlere devam etmesini teşvik eder ve destekler. DUYSEL uzmanlarının yaptığı birçok bilimsel çalışma ABD’de, Avrupa’nın pek çok ülkesinde ve Türkiye’deki toplantı ve kongrelerde sunulmuştur. 

DUYSEL ayrıca, atölye sorumlularını, teknik bilgilerini yenilemeleri için yurtiçi ve dışında özel kurslara göndermektedir.

DOĞRU TANI:

İşitme kaybında tanısal değerlendirmenin doğru yapılması çok önemlidir. Tanının yanlış konulması veya tanı konmadan işitme cihazı uygulanması, işitme kayıplı insanı hem sağlık hem de ekonomik açıdan mağdur edecektir. Bunun bilincinde olan DUYSEL, İstanbul ve Ankara’da iki odyolojik tanı merkezi oluşturmuştur.

ÇOK YÖNLÜ HİZMET:

DUYSEL’in hizmetleri, birbirini tamamlayıcı şekilde ve çok yönü olarak organize edilmiştir. Odyolojik tanı, işitme uzmanları tarafından konulmaktadır. İşitme cihazı denemelerinde, dünyadaki bilimsel ve teknolojik yenilikler takip edilmektedir. Kalıp ve tamir atölyeleri hızlı ve ekonomik çalışmaktadır. İşitme engelli çocuk, eğitim odyoloğu tarafın takip edilmekte ve yönlendirilmektedir. Uzmanlarımız gerekli gördüğünde, bilimsel olarak yakın ilişkide olduğu üniversite ve devlet hastanesi kliniklerinden destek alabilmektedir.

Okunma 26359 defa
Bu kategoriden diğerleri: « Hakkımızda