Hizmetlerimiz

Öğeyi Oyla
(19 oy)

Odyolojik Değerlendirmeler:

Duysel'deki çalışmalar, Uzman Odyolog Ebru Kösemihal yönetiminde tamamen akademik bir  anlayışla  yürütülmektedir.

Merkezin tanı ünitesinde yenidoğan bebekler dahil, çocuk ve yetişkinlere işitme testi yapılmaktadır.

İşitme Cihazı Uygulaması: 

İşitme cihazı uygulaması odyolojik değerlendirme sonrası hastanın mevcut problemlerine kişiye özel çözümler sunmayı gerektirir. İşitme cihazı uygulamasında işitme cihazının tipi belirlenir. Cihazın işitme kaybına uygunluğu objektif ve subjektif  yöntemlerle belirlenir. Hastanın ekonomik, sosyal beklentileri değerlendirilir. Cihaz seçimi ve uygulaması sonrası takip hizmeti de verilmektedir. Takip hizmetinde cihazların periyodik bakımı yapılmakta, işitme cihazı ayarları belirli aralıklarla kontrol edilmektedir.

Eğitim ve Danışmanlık:

İşitme cihazı kullanan çocukların yanı sıra, koklear implant sistemi yerleştirilmiş olan çocukların da eğitimi ve implant programlaması yapılmaktadır. İşitme kayıplı çocuklar, eğitim programı içinde işitme teknolojisinin en son ürünlerinden yararlanmaktadırlar.

Teknik Servis: 

DUYSEL modern cihazlar ve eğitimli teknik personeliyle işitme cihazı tamiri konusunda da hizmet vermektedir. Duysel kendi bünyesinde bulunan özel kalıp laboratuvarı ve uzman elemanları ile işitme kaybına uygun olarak gerekli değişik model ve tip özel kulak kalıplarını ve kanal içi cihazlarını hem kendi müşterilerine hem de sektörde diğer firmalara yapmaktadır. Ayrıca istenildiğinde özel kulak kalıp laboratuvarı kurulup, gerekli eğitim verilmektedir.

Okunma 39444 defa